Personal Art - Unique Portraits

Personal BANKSY

Gevraagd naar Kunst, zei Banksy eens: ‘Alle artiesten zijn bereid te lijden. Maar waarom zijn er zo weinig die bereid zijn goed te leren schilderen?’

Stencil Grafitti kennen we inmiddels sinds een jaar of 25 vooral in grote steden. Het begon met Blek le Rat in Parijs, die begon te ‘spuiten’ in 1981 (en dat trouwens nog steeds doet). Hij werd beinvloed door de grafiiti artiesten uit New York, maar wilde een eigen stijl ontwikkelen. Ondertussen is de Stencil Grafitti een wereldwijde sub-cultuur, met leden die gelinkt zijn op het internet.

Een van de hotste kunstenaars van het moment is een graffiti-spuiter! Ondanks wereldwijde faam weet niemand precies wie Banksy is… Wat we wel denken te weten: geboren in Yate (Engeland; vlak bij Bristol) in 1974. Sommigen denken dat hij de zoon is van een fotokopie-apparaat monteur; opgeleid als slager. Banksy begon met zijn Graffiti in de 80-er jaren. Zijn ‘pieces’ zijn vaak satirisch politiek en cultureel.

Stencil graffiti is erg efficient om je ‘piece’ op veel plekken te spuiten: een motief wordt eerst op een stuk karton uitgesneden, om daarna met een spuitbus in rap tempo te plaatsen.

We gaan graag door het stof voor onze klanten, maar in dit geval lopen we de kantjes ere en beetje vanaf: we spuiten je portret niet op alle muren, we snijden je portret niet echt uit op karton, en we leveren je beeld niet op een betonnen muur. Maar de rest is zo echt als mogelijk. Check onze galerie maar!

P.s.: verwar onze zogeheten "Personal BANKSY"-stijl niet met de echte (levende ;-) kunstenaar Banksy (zie http://www.banksy.co.uk)! Personal Art heeft geen samenwerking (dat zou mooi zijn!) met Banksy! We gebruiken slechts de term om een indicatie te geven van de stijl en we melden het hier, omdat het in dit geval misschien niet zo duidelijk is, als in het geval van bijvoorbeeld Andy Warhol!